10 minutový trénink pro vnitřní stehna, díky kterému budete mít stehna jako v ohni.

Svaly vnitřních stehen  jsou tvořeny 5 hlavními svaly, které jsou stabilizujícím faktorem pro vnější rotaci Vašich kolen a pomáhají přitáhnout nohy k sobě, k přímé středové linii Vašeho těla. Jak již bylo zmíněno, tyto svaly jsou všechny připevněny k pánvi a hrají klíčovou roli v protažení boků a flexibilitě, jsou také zodpovědné za sílu středu těla.

Protože stabilizace středu těla přímo závisí na silných vnitřních stehnech, jejich posílení Vám pomůže dosáhnout lepších výsledků v jakémkoli jiném cvičení a sportech, jako je třeba běh.

Dnes Vám přinášíme toto 10 minutové video, které se soustředí na posílení a vyrýsování svalů vnitřních stehen. Cvičení je vytvořeno tak, aby procvičilo celé Vaše tělo, takže si připravte podložku a stiskněte tlačítko play na videu a připravte se dát svým nohám pořádně zabrat!

Proveďte okruh 2 krát s minimální přestávkou a během tréninku je také dvakrát zařazena chvilka cardio tréninku, díky ní si udržíte správnou tepovou frekvenci a posílíte svaly vnitřních stehen, zatímco budete spalovat tuk. Sdílejte se svými přáteli, ať si mohou také zacvičit!

zdroj: ffbody.com