Cviky, které pozvednou a vytvarují Vaše pozadí za co nejkratší dobu

Cítíte se připravené na bikiny? Nemluvíme jen o těch několika kilo kolem vašeho pasu, které se mohou těžko shazovat. Cvičili jste, posilovaly a pozvedávaly také zadní část? Pokud ne, je určitě čas začít! Možná vás překvapí, jak několik jednoduchých pohybů může dostat pozadí do perfektního tvaru.

Nebojte se, pokud si nejste jisti, kde začít. Sestavili jsme několik cvičení, které jsou dokázané, že posilují, zpevňují a zvedají zadek. Přečtěte si článek a dozvíte se jak na to.

1 Výstupy

Výstupy jsou jednoduché řešení pro posílení vašeho zadku. Abyste tento cvik provedli, potřebujete lavičku a pár činek. Položte pravou nohu na lavičku a přesuňte se do stojící polohy. Ovládejte pohyb tak, aby svaly byly plně zapojeny. Opakujte tento krok 10krát na každou nohu.

2 Nožní výtahy

Prevence naznačuje, že nohy se zaměřují na vaše hýždě. Chcete-li tento cvik provést, měli byste začít na všech čtyřech. Dále natáhněte nohu přímo. Udržujte prsty špičaté. Zaměřte se na opisování kruhu ve vzduchu s protaženou špičkou, aby cvičení bylo trochu více výzvou.

3 Výpady

Fitness Magazine naznačuje, že byste měli začít s nohama na šířku ramen a pak vykročit jednou nohou a dotýkat se paží podlahy. Vaše přední noha bude mezi vašimi rameny. Zvedněte jednu ruku před obličej s dlaněmi směřujícími dopředu. Střídejte mezi rukama a nohama.

4 Mrtvý tah

Mrtvé tahy jsou jednoduché, ale velmi účinné pro tónování zadku. Podle Vašich schopností, abyste udělali toto cvičení, stačí uchopit pár činek a ohýbat se ke kolenům, když spustíte trup dopředu a zadek zatlačíte dozadu, dokud vaše tělo nebude téměř rovnoběžné se zemí. Buďte opatrní s činkami tím, že je udržujete co nejblíže tělu.

5 Dotyky palců

Vyzkoušejte toto cvičení z prevence. Začněte na rukou a kolenou a potom vysuňte jednu nohu ven. Překročte nohu přes druhou nohu a dotáhněte špičku na zem. Buďte si vědomi svého těla a udržujte hýždě vtažené tak, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

6 Posuvné dřepy

Zajistěte, aby vaše dřepy byly efektivnější pomocí ručníku. Toto cvičení se provádí na hladké podlaze, nikoli na koberci. Jak je popsáno v časopise Fitness Magazine, postavte se s nohama u sebe, pravou nohou na ručník a pak přemístěte váhu na levou nohu a ohněte koleno. Jak se snížíte, posuňte pravou nohu do boku. Ručník pomáhá noze sklouznout na hladké podlaze Opakujte po dobu 30 sekund a pak cvičze na druhé noze.

Které cvičení chcete vyzkoušet? Nezapomeňte sdílet se svými přáteli!

zdroj: remedydaily.com