Přírodní způsoby boje proti povislé kůži, opravdu to funguje!

S věkem se téměř každá žena potýká s výskytem povislé kůže. Zvláště citlivé na změny související s věkem je kůže na krku, rukou a obličeji. Aby bylo možné zbavit se úplně tohoto nedostatku, je nutné provést operaci liftingu. Ale pokud nechcete sáhnout k drastickým opatřením, pak je nejlepší zkusit domácí opravné prostředky. Pomáhají k výraznému zlepšení stavu pokožky.

Přírodní prostředky mohou a měly by být použity nejen pro jednu část těla, ale na všechny problémové oblasti. Hydratují pokožku a zabraňují ztrátě kolagenu a elasticity.

1 Olivový olej

Nejjednodušší prostředek ke zlepšení pleti – olivový olej. Budete-li v večer provádět masáž s jeho použitím, bude to velmi brzy vidět.

2 Bílky

Rozšlehejte vaječné bílky na bílou pěnu, přidejte 5 kapek citrónové šťávy a aplikujte na problémové oblasti. Po 15 minutách opláchněte teplou vodou. Mírné bělení a lifting efekt zaručen.

3 Rajčatový džus

Rajčata zvyšují úroveň kolagenu, který je zodpovědný za elasticitu kůže. Jeho nedostatek způsobuje povislou kůže a vrásky. Není divu, že výrobci tak rádi do korejské kosmetiky přidávají rajčata v různých kosmetických podobách. Rozetřete malé množství rajčatové šťávy na kůži a proveďte jemnou masáž po dobu 5 minut. Nechejte zcela uschnout. Do té doby můžete relaxovat a sledovat svůj oblíbený televizní seriál. Pak omyjte.

4 Ovesné vločky, med, vaječný bílek

Pokud máte obavy o volnou kůži obličeje, krku a dekoltu, poté věnujte pozornost masce proti vráskám. Smíchejte ovesné vločky, med a šlehaný vaječný bílek, naneste masážním pohybem a nechte působit po dobu 20 minut. Poté opláchněte teplou vodou. Nepoužívejte tuto masku, pokud máte umístěny kapiláry blízko k povrchu kůže, nebo jste alergičtí na med.

5 Kurkuma a přírodní smetana

Smíchejte půl lžičky kurkumy, přírodní smetany a dobře promíchejte. Přidá se několik kapek citrónové šťávy. Naneste přípravek na pokožku, necháme masku, aby trochu vyschla. Potom opláchněte vodou, nejprve teplou, pak studenou a znovu teplou. Tato maska ​​dokonale posiluje a vyživuje pokožku. Sprcha zajistí zlepšení krevního oběhu.

Masky a přírodní prostředky – to je v pořádku, ale nezapomínejte ani na trénink a výživu. Kombinace těchto faktorů Vám zajistí ty nejlepší a nejrychlejší výsledky.

zdroj: superfit.me