Studie prokázaly, že ženy s velkými zadky jsou zdravější a chytřejší. Zde je důvod, proč

Vědci z Oxfordské univerzity zjistili, že ženy s velkými hýžděmi mají dobré zdraví a jsou mnohem chytřejší než jejich vrstevnice bez takové formy. Tato zjištění, vědci přednesli po průzkumu mezi 16 000 členkami něžnému pohlaví!

Shromáždili jsme 7 dobrých důvodů, proč jsou ženy s velkými zadky zdravější a chytřejší. Důvody jsou působivé!

1) Ženy se zaobleným pozadím, mají nižší hladinu cholesterolu a hormonů, které jsou zodpovědné za zpracování cukru a v jeho spalování jsou mnohem lepší.

2) Výsledky studie ukázaly: ženy s širokými boky rodí inteligentnější děti!K tomuto jevu přispívá velké množství omega-3 mastných kyselin, které se hromadí v oblasti hýždí a používaných při vývoji mozku plodu. Kromě toho donosit a porodit dítě, je pro ženu s širokými boky mnohem jednodušší, než pro ženu s boky úzkými.

3) Podle profesora Konstantina Manolopoula, který vede tým vědců na univerzitě v Oxfordu, „ dámy s většími hýžděmi, než je obvyklé, mají nižší hladinu cholesterolu a glukózy v krvi.“

4) Dívky s velkými hýžděmi mají normální množství hormonů leptinu a dinopektinu. Ty regulují váhu a brání onemocnění žaludku a cév, a co je nejdůležitější – vzniku diabetu.

5) Podkožní vrstva tuku na hýždích podporuje zdraví srdce díky tomu, že zadržuje tukové částice.

6) Průkopnický výzkum Pittsburgh a University of California ukázal, že se ženy s širšími boky dožívají vyššího věku.

7) Ženy, jejichž hýždě jsou větší, než je průměr, onemocní méně často, než majitelé skromnějšího pozadí. Tento zákon platí pouze pro ženy s velkými zadky, ale ne obézní.

Výzkumníci říkají, že pokud je vaše postava podobá hrušce, pak jste na správné cestě. Postava podobná jablku – jasné znamení, že je čas pracovat na sobě a své fyzické podobě.

Jak můžete vidět, masivní „pátý bod“ je dobrým ukazatelem dobrého zdraví, a dokonce i mysli. Ukazuje se, že dívky cvičí zadek a snaží se být jako Kim Kardashian.

Přejeme vám, mnoho úspěchů, ale za žádných okolností, nezapomeňte na sebe a projevujte lásku ke svému tělu i duši. Pokud byl tento článek užitečný – nezapomeňte ho sdílet s přáteli.

zdroj: takprosto.cc